Dziś jest środa, 3 lipca 2024 r.
Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

NAJWAŻNIEJSZY PIERWSZY KROK!

Fudokan Dzieci i Młodzieży, w którym udział wzięli zawodnicy z klubów UKS Junior  - Milówka, UKS Washi – Do - Żywiec, Klub Arawashi - Radziechowy - Wieprza i Klub Age – Kan - Żywiec. Organizator stworzył dobry klimat, ażeby młodzi adepci sportów i sztuk walki bardzo dzielnie mogli walczyć o swoje miejsca medalowe i nagrody, zawodnicy z naszej gminy nie zawiedli i wywalczyli łącznie 15 medali. Rozegrano łącznie 52 osobokonkurencje, miejsca medalowe w rywalizacji układów technik zajęli chłolpcy 05 i mł Dobosz Adam, 03 -04 Tracz Bartłomiej, 99 – 00 Hutman – Wilczek Konrad, dziewczęta 05 i mł  Michalska Oliwia - Caputa Karolina, 03 – 04 Marszałek Justyna 01 -02 Figura Julia. Zdecydowanie lepiej szło naszym młodym samurajom w rywalizacji w walkach kumite, medale zdobyli chłopcy: 2005 i mł. 25-30 kg Dobosz Adam, + 34 kg Maultz Alan 03-04 Konior Karol, 99-00 Hutman-Wilczek Konrad, kumite dziewcząt 05 i mł  do34 kg Caputa Karolina, 05 i mł +34 kg Michalska Oliwia 2001-2002 do 43 kg Figura Julia, 03 – 04 Marszałek Justyna. Szkoleniowiec Bogusław Hutman – Wilczek podkreślił, że w trakcie rywalizacji mocniej zabiło mu serce, gdyż ze startem wiąże duże nadzieje, przed rywalizacją w Lidze młodych Talentów która niebawem odbędzie się w Czeskiej Ostrawie oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików które w marcu odbędą się w Mikołowie. No i młodzi adepci sztuk walki z naszej gminy udowodnili, że młody też może!

Wszystkim zawodnikom, rodzicom, sympatykom i przybyłym kibicom gratulujemy!