Dziś jest środa, 3 lipca 2024 r.
Imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

SREBRO DLA ARAWASHI!

Pomimo wysokiego poziomu rywalizacji, zawodnicy ARAWASHI nie ustępowali łatwo pola swoim konkurentom. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach, układów technik (kata) w której przez błąd organizatora zawodnicy z Arawashi nie wystartowali oraz konkurencji walki sportowej (kumite) w której zawodniczka ARAWASHI Patrycja Marszałem wywalczyła srebro w kategorii do -53 kg. Marszałkówna przegrała z Mistrzynią Słowacji Lubicą Vimpelovą. Wejście do 1/4 finału w kategorii juniora młodszego przegrał Marcin Biegun w kategorii +55 kg oraz Weronika Żydek która kategorii młodziczek odpadła w 1/8 finału. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym a ciekawostką zawodów była możliwość doszkolenia przez trenerów z zasad pierwszej pomocy przedmedycznej. Z kolei w Dąbrowie – Górniczej w eliminacjach do Mistrzostw Europy rywalizowała Monika Wojtas niestety odpadła w 1/6 finału. Najbliższe zawody odbędą się w Czechach Liga Młodych Talentów, na których nie zabraknie reprezentantów ARAWASHI.